nowe możliwości, nowoczesne rozwiązania

Zabudowy szklane

Szklane zabudowy są idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń biurowych, ale jednoczenie mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie. Wykonujemy je w galeriach handlowych, biurach, sklepach, restauracjach, urzędach oraz u  klientów indywidualnych. 

Szkło, z którego wykonujemy zabudowy jest hartowane, odporne na uszkodzenia, zarysowania i rozbicie, co w pełni przystosowuje je do spełniania swojej funkcji. Ścianki szklane mogą zostać wykonane w wersji podwójnie bezpiecznej – jeśli nawet dojdzie do niespodziewanego wypadku, kawałki szkła nie rozsypią się, ale pozostaną na folii znajdującej się pomiędzy dwiema taflami.

Zabudowy całoszklane to elegancja i wysoki poziom estetyki. Nowoczesny styl w połączeniu ze szkłem i odpowiednimi okuciami stworzy subtelną i miłą dla oka przestrzeń. Montaż  może odbywać się ma profilach, zaciskach punktowych, listwach zaciskowych i rotulach.

Szkło z którego wykonujemy zabudowy szklane odporne na rozbicie, zarysowania i uszkodzenia ponieważ jest to szkło hartowane. Przeszklenia  mogą być również wykonane ze szkła bezpiecznego (klejone, laminowane). 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE